Emaar Akvaryum

Yeti┼čkin Bilet

45 TL

Emaar Akvaryum'da bilet jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Emaar Akvaryum jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna jest kodu içeren bir SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Emaar Akvaryum’a giderek gi┼če görevlilerine jest kodunu gösterip jestini kullanabilir. 

Emaar Akvaryum Jest Kodlar─▒ tek kullan─▒ml─▒k olup tek seferde yap─▒lan birden fazla jest, yine tek seferde kullan─▒mlar içindir. Örne─čin, tek seferde 2 Yeti┼čkin 1 Çocuk jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či 1 yeti┼čkin 1 çocuk olacak ┼čekilde de jestinden yararlanabilir ancak bu durum, jest kodu kullan─▒m hakk─▒ tükendi─či için ikinci 1 Yeti┼čkin biletinin de kullan─▒lm─▒┼č say─▒lmas─▒na neden olacakt─▒r.

Emaar Akvaryum jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Giri┼č, 0-3 ya┼č çocuklara ücretsizdir. 
• Çocuk biletleri 14 ya┼č alt─▒ ziyaretçiler için geçerlidir.
• Yeti┼čkin biletleri 14-64 ya┼č aras─▒ ziyaretçiler için geçerlidir.
• Ö─črenci, ö─čretmen ve 65 ya┼č ve üstü biletli ziyaretçilerimiz için akvaryum giri┼čindeki resepsiyonda kimlik ibraz etmek zorunludur.
• 14 ya┼č alt─▒ çocuk ziyaretçilere 18 ya┼č ve üzeri 1 yeti┼čkin e┼člik etmelidir.

JEST HAKKINDA:

Emaar Akvaryum & Sualt─▒ Hayvanat Bahçesi tüm aile ve arkada┼člar ile unutulmaz anlar ya┼čayaca─č─▒n─▒z, e─člencenin tad─▒n─▒ ç─▒karaca─č─▒n─▒z bir e─členceyi size sunuyor.

Dünyan─▒n en büyük canl─▒lar─▒, zehirli güzellikleri, gözal─▒c─▒ renkleri tropikal okyanuslardan ya─čmur ormalar─▒na kadar uzanan geni┼č bir co─črafyada sizi kar┼č─▒l─▒yor.

Emaar Akvaryum ve Sualt─▒ Hayvanat Bahçesi'ndeki türlerin ihti┼čam─▒ndan çok etkileneceksiniz.