FitChef

Skinny Paket (5 Günlük)

450 TL

Fitchef'de Skinny Menü jesti!... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:  

• Ürünler nasıl ulaşıyor?

Jest tamamlandıktan sonra, jest yapılan kişi FitChef yetkilileri tarafından aranıyor. Jest yapılan kişinin mail adresi alındıktan sonra, mail adresine bir form gönderiliyor. Bu formda menünüzün oluşturulabilmesi için gerekli bilgiler alınıyor. Sonrasında ürünler adrese kargolanıyor.

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve hafta başında sabah 06:00 ile 08:30 saatleri arasında teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Skinny menüde amacımız sağlıklı beslenme normlarına uyarak bir insanın alması gereken tüm gıdaları tüketmenizi sağlamak. Hayvansal ve bitkisel proteinler ile kaliteli karbonhidratlar ve besleyici yağların iç içe olduğu dengeli beslenmeye ve zayıflamaya yönelik bir menüdür. Skinny’i hazırlarken mevsiminde sebzeler ile kinoa, beluga mercimeği gibi besleyici ve lif oranı yüksek bakliyatları tecih ediyoruz.

Peki bu nasıl oluyor derseniz, öğle yemeklerinde et ve balık yemekleri akşam yemeklerinde sebze ve bakliyatlar ile servis ediyoruz. Adrese teslim diyet yemek servisi ile sağlıklı zayıflamak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği menü Skinny’dir.

• 3 ana 2 ara öğün full paket ortalama 75gr protein, 35 gr karbonhidrat, 25 gr sağlıklı yağ içerir.

• Bu menüde öğlenleri et balık veya tavuk yemekleri, akşamları ise sebze yemekleri servis ederiz

• Zayıflamak veya formda kalmak isteyenlere öneriyoruz.