Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Romantik Çiftler Lokumu (90 dk.)

700 TL

Dinlendiren bir romantizm her ├žifti mutlu eder. ... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, kendisine ula┼čan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri taraf─▒ndan aranarak jestinden nas─▒l yararlanmak istedi─čine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundad─▒r; aksi takdirde jest kullan─▒lm─▒┼č say─▒lacak, jest kodu geçerlili─čini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Çiftler için özel olarak haz─▒rlanm─▒┼č çift ki┼čilik couple süit odalarda uygulanan 50 dakika sürecek özel Palestra Signature Masaj─▒ndan sonra çiçek ve mango banyosu içeren 40 dakikal─▒k jakuzi keyfi jest yapaca─č─▒n─▒z ┼čansl─▒ çiftleri bekliyor. ┼×ampanya ya da arzuya göre alkolsüz içecek ikram─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra taze meyvelerle haz─▒rlanm─▒┼č gösteri┼čli bir meyve taba─č─▒ da romantik çiftleri bekleyen ve onlar─▒ mest edecek sürprizler aras─▒nda.

Çift masajlar─▒ beden, zihin ve ruhla beraber a┼čk─▒ da besler. Çift masajlar─▒n─▒ sevdi─činiz çiftlere, dü─čün hediyesi olarak yeni evlenen çiftlere ya da evlilik y─▒l dönümü hediyesi olarak y─▒llar─▒n─▒ beraber geçiren çiftlere jest yapabilece─činiz gibi sizinle beraber kat─▒labilmesi için yak─▒n arkada┼člar─▒n─▒za ve sevgilinize de jest olarak sunabilirsiniz.

Çift masaj─▒ jestleri; anne ve baban─▒z için en güzel evlilik y─▒l dönümü hediyesi olabilece─či gibi evlilik y─▒l dönümünde e┼čini mutlu edecek hediyeye karar veremeyenler için de mutluluk garantili bir jest olacakt─▒r.

Favori çiftlerinize yapaca─č─▒n─▒z en güzel jestlerden biri olan çift masajlar─▒ sevgilinize ve e┼činize de rahatl─▒kla jest yap─▒p birlikte yararlanabilece─činiz harika bir alternatif.