MM Bah├žecik Ulus

F├Ân

75 TL

G├╝nl├╝k yenilik bu jestte sakl─▒. ... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

MM Bahçecik Ulus’ta geçerli bir jest seçti─činizde jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna jest kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, ister kendisi arayarak ister MM Bahçecik Ulus yetkilileri taraf─▒ndan çal─▒┼čma saatleri içinde arand─▒─č─▒nda jestinden nas─▒l yararlanmak istedi─čine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

MM Bahçecik Ulus’ta geçerli jestler 90 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

MM Bahçecik Ulus randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundad─▒r; aksi takdirde jest kullan─▒lm─▒┼č say─▒lacak, jest kodu geçerlili─čini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

MM Bahçecik kuaför salonlar─▒nda fön servisi te┼čhis a┼čamas─▒yla ba┼člar. Saçlar─▒n y─▒kama öncesi neye ihtiyac─▒ oldu─ču tespit edilir ve sonras─▒nda saç y─▒kama uzmanlar─▒m─▒z taraf─▒ndan tespit edilen en do─čru Kerastase ürünleri ile y─▒kama i┼člemi gerçekle┼čtirilir. Fön öncesi ise yine Kerastase ürünleri ile föne haz─▒rl─▒k yap─▒l─▒r. Bu uygulamalar kal─▒c─▒, parlak ve dolgun saçlara sahip olmak için çok önemlidir.

Sevdiklerinizin özel günlerinde saçlar─▒n─▒n dolgun, parlak ve haval─▒ görünmesini ve dolay─▒s─▒yla mutlu olmalar─▒n─▒ dilerseniz onlara MM Bahçecik salonlar─▒nda “Fön” hediye ederek güzel bir jest yapabilirsiniz.