Ets Tur

2500 ₺ Jest Çeki

2500 TL

Seyahatini özgürce planlasın.... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

 Etstur’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmakta ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilmektedir. Ardından; Jest yaptığınız kişi, Etstur yetkilileri tarafından aranarak seyahatini planlayabilmekte, planladığı tarihte jestinizden yararlanabilmektedir.

 Jestiniz bir Jest Çeki ise, jest yaptığınız kişi Etstur yetkilileri tarafından aranarak adresi talep edilecek, adresine jestiniz tutarında bir Hediye Kart gönderilecektir. 

 Etstur jestleri için 30 günlük süre içerisinde Ets Tur ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Ets Tur'dan gelecek olan hediye kartın kullanım süresi 1 yıldır.

 Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

 Etstur Jest Çeklerinde toplam tutarın tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 2.500 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 2.500 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

JEST HAKKINDA:

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap Etstur 2500 ₺ Jest Çeki ile Etstur’un keşfe çıkaran dünyasında 2.500 TL değerinde seyahat organize edebilir.