Toyzz Shop

Drone Akrobat U├žan Araba

329.99 TL

Drone Akrobat U├žan Araba Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

• Toyzz Shop ma─čazalar─▒nda Jest Çeki jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čmaktad─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda yer alan jest kodunu al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒ Toyzz Shop ma─čazas─▒nda kasa görevlisine okutarak jestinizden faydalanabilecektir. 

• Toyzz Shop ma─čazalar─▒nda geçerli bir Oyuncak Jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa ula┼čmaktad─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či çal─▒┼čma saatleri içinde arand─▒─č─▒nda jest kodunu ve adres bilgilerini belirtecek; jestiniz, en k─▒sa zamanda belirtti─či adrese kargoyla gönderilecektir. 

• Toyzz Shop Jest Çeki toplam tutar─▒n─▒n tek seferde kullan─▒lma zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r. Örne─čin; 100 TL tutar─▒ndaki jest çeki, toplam─▒ 100 TL olacak ┼čekilde birden fazla al─▒┼čveri┼čte kullan─▒labilir. 

Toyzz Shop Jest çeki tutar─▒n─▒zdan kalan bakiyeyi kullanabilmek için kasa yetkilisinin size verece─či fi┼či saklaman─▒z gerekir.

• Toyzz Shop Jest çekleri, Türkiye'deki tüm Toyzz Shop ve Penzz Shop ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

• Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

JEST HAKKINDA:

6 cayro eksenli uzaktan kumandal─▒ drone akrobat uçan araba.

Uzaktan Kumandal─▒ 2'si 1 Arada Araba/Drone ile arac─▒n─▒ hem karada hem de havada kullanman─▒n ayr─▒cal─▒─č─▒n─▒ ya┼ča! 

Dört eksenli yap─▒ uygulanarak quad copteri uçu┼čta daha esnek ve daha h─▒zl─▒ olmas─▒n─▒ sa─člar. Rüzgara dirençli yap─▒s─▒ ile içeride ve d─▒┼čar─▒da uçurulabilir.

Havada belli bir yerde durmak için 6 dengeleyici cayro ekseninde yap─▒lm─▒┼čt─▒r. Modüler özelli─či sayesinde kurulumu ve bak─▒m─▒ kolayd─▒r. 360 derece 3D hareket ve takla atarak uçma i┼člevi vard─▒r.
 

┼×arj Süresi: 60 dakika
Uçu┼č Süresi: 6-7 dakika
Çal─▒┼čma Menzili: 50 m

Drone: 3.7V ┼čarjl─▒ pil ile çal─▒┼čmaktad─▒r ve ürüne dahildir. 

Kumanda: 4 x 1.5V AA pil ile çal─▒┼čmaktad─▒r. (dahil de─čil)

Ürün ölçüsü:
Uzunlu─ču: 23,5 cm.
Geni┼čli─či: 6,5 cm.

Kutu ölçüsü: 51 x 8,5 x 30 cm.

Türkçe kullan─▒m k─▒lavuzu mevcuttur.

Ürün Kodu : S00000687
Marka : Suncon
Ya┼č Aral─▒─č─▒ : 14 ya┼č ve üzeri
Cinsiyet : Unisex
Barkod : 8680863006870