Nikki Beach Resort & Spa Bodrum

Doğum Öncesi ve Sonrası Bakım (60 dk)

550 TL

... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

JEST HAKKINDA:

JEST KULLANIMI

Nikki Beach Resort & Spa’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Nikki Beach Resort & Spa yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Nikki Beach Resort & Spa’da geçerli jestler 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA

Hamilelik sırasında veya sonrasında stresli ve gergin bölgelerinizi hedef alan derinlemesine besleyici bir vücut masajı.
Rahatlamayı, yenilenmeyi ve canlanmayı sağlarken aynı zamanda kas ağrılarını ortadan kaldırır; ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanır ve gerekli olduğu durumlarda bu rahatlatıcı vücut masajını hafif bir sırt peeling tamamlar. Hamileliğin ilk üç aylık döneminden sonra 6 bakım seansı önerilmektedir.

Bakıma dahil olanlar: Sırt peeling (gerekliyse)- vücut/saç derisi masajı- bu bakım özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır.