Sinemia

1 Aylık Elit Paket (Tek Kişilik)

39.99 TL 29.99 TL

Bu paket ayda 3 farklı gün, sinemaya gitme hakkı sağlar.... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elite Paket ayda 3 farklı gün, sinemaya gitme hakkı sağlar.
Sinemia üyeliğiniz ile 2D, 3D seanslarda sinemaya gidebilirsiniz, 3D gözlük ücreti Sinemia üyeliğinize dahildir.
Size özel Sinemia üyeliğinizi hediye üyelik kodunuz ve e-posta adresiniz ile https://www.sinemia.com/kullan adresi üzerinden oluşturabilirsiniz.
Hediye üyeliğinizi oluşturmanız sonrası en geç 5 iş günü içerisinde Sinemia kartınız kargo birimlerine teslim edilir. Üyelik süreniz kartınızın teslimatıyla başlayacaktır.
Sinema salonunda, Sinemia mobil uygulamasından gitmek istediğiniz filmi seçerek check-in yaptıktan sonra, uygulamanızın yönlendireceği şekilde biletinizi alabilirsiniz.
Bilet alırken mobil uygulamanız sizi Sinemia kartınız veya davetiye kodu ile bilet alıma yönlendirir. Bu durum anlık olarak değişebilmektedir, bu sebeple Sinemia kartınızı her zaman yanınızda taşımanız gerekmektedir.
Sinemia’nın geçerli olduğu salonlar listesine www.sinemia.com/sinema-listesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Sinemia Premium ile sinema keyfinizin yanında, yüzlerce restoranda Premium’a özel indirim ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
Sinemia Premium, paket süresi sonunda farklı bir paket tipine çevrilebilir veya mevcut paket üzerinden otomatik yenilenen Sinemia ayrıcalığı kullanılmaya devam edilebilir.
Sinemia Premium üyelerine özel ön gösterim, gala ve davetlerine ek ücret ödemeden katılabilirsiniz.
Sinemia Premium üyeliği kişiye özeldir ve kampanya sadece ilk üyelikler içindir.

JEST HAKKINDA:

Sinemia Premium Üyelik Paketleri ile Türkiye’deki tüm sinema salonlarında paket limiti kadar film izleyebilir, hayatı ayrıcalıklarla yaşayabilirsiniz. Sinemia ayrıcalığınızı 2D, 3D tüm seanslarda kullanabilir, ön gösterimlere öncelikli olarak katılabilirsiniz. Üstelik Sinemia Premium gözlük ücretlerini de kapsamaktadır.

2D, 3D, IMAX, 4DX dahil tüm salonlar, ileri tarihli bilet özelliği, indirimler ve daha fazla hizmet ile Sinemia sevdiklerine gönderebileceğin en güzel hediyeler arasında. 

Sinemia hediyeni Jestiniyap’tan gönderme zamanı. 

Bank Card