Bee Goddess

Tan─▒t Kolye

1100 TL

A┼čk─▒n, cazibenin g├╝c├╝n├╝ temsil ediyor.... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Bee Goddess’da geçerli bir jest seçti─činizde, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Bee Goddess ma─čazas─▒na gidip kendisine gönderilen Jest Kodunu ma─čaza yetkililere belirterek jestinden faydalanabilecektir.

Bee Goddess ma─čazas─▒nda geçerli jestler, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

P─▒rlanta kolyeler, zamans─▒z tak─▒lard─▒r. Her kombine uyum sa─člayan bir kolye modeli mutlaka vard─▒r. Sade ve zarif p─▒rlanta kolye modelleri Bee Goddess'─▒n tak─▒ koleksiyonlar─▒n─▒n vazgeçilmez parçalar─▒d─▒r. P─▒rlantal─▒ tak─▒lar; Sevgililer Günü, Anneler Günü, do─čum günü, y─▒l dönümü gibi özel günlerde hediye edilebilece─či gibi '─░çimden geldi.' dedi─činiz her an en güzel hediyeler aras─▒nda yer al─▒r. 

Gökyüzünün I┼č─▒ldayan Kraliçesi, Evrenin Göz Kama┼čt─▒ran I┼č─▒─č─▒ ─░┼čtar, Astarte, Afrodit ve Venüs olarak da adland─▒r─▒lan Tanit; a┼čk─▒, cazibeyi, çekim gücünü, bereketi ve di┼či gücü temsil eder. A┼čk ve güzelli─čin göz kama┼čt─▒ran tanr─▒ças─▒ Tanit, tutkuyu üretkenli─če ve yarat─▒c─▒l─▒─ča, arzuyu ise sevgiye dönü┼čtüren gücü verir.

Enerjileri: 

A┼čk, Güzellik, Di┼či Enerji, Güç, Bereket, Cazibe, Arzu Edilme, Cesaret, Tutku, Üretkenlik

Ürün Özellikleri

14 Ayar Alt─▒n
0,01 ct H-VS1 P─▒rlanta