Pupa

Pupademi Apple Eğitimi 1 Yıllık

349 TL

Apple ürünlerini en verimli şekilde kullansın.... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Pupa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, Pupa tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jesti ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yapılan kişi, Pupa yetkilileri tarafından yönlendirileceği Pupa mağazasını ziyaret edip jestinden yararlanabileceği gibi, dilerse jestinin belirteceği adrese kargoyla gönderilmesini de talep edebilecek.

Pupa jestleri 60 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Konularında uzman Pupademisyenler Apple’a dair ana kavramları öğretiyor; yeni Apple kullanıcıları her şeyi yerinde öğreniyor. Pupademi’nin öğrencilerinden biri olsun, Apple dünyasını kolayca keşfedip Apple cihazlarını maksimum verimlilikte kullansın. 

Pupademi'de, Pupademisyenler eşliğinde 1 saat boyunca tüm Apple ürünleri ve programlarına dair temel kavramlarla ilgili kişiye özel eğitim veriliyor. Eğitimlerde Mac, iPad, iPhone, iCloud, Mail, iWork, iPod, iTunes, iPhoto, iMovie ve GarageBand hakkında genel bilgiler veriliyor. 

Eğitim kartınız adresinize kargolanacaktır. Size en yakın mağazadan eğitim alabilir ve konu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.