Toyzz Shop

Chelsea Nin İki Katlı Evi

89.99 TL

Sevdiklerinize Toyzz Shop'dan Oyuncak Jesti.... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Toyzz Shop mağazalarında Jest Çeki jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan jest kodunu alışveriş yaptığı Toyzz Shop mağazasında kasa görevlisine okutarak jestinizden faydalanabilecektir. 

• Toyzz Shop mağazalarında geçerli bir Oyuncak Jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi çalışma saatleri içinde arandığında jest kodunu ve adres bilgilerini belirtecek; jestiniz, en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla gönderilecektir. 

• Toyzz Shop Jest Çeki toplam tutarının tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin; 100 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 100 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir. 

Toyzz Shop Jest çeki tutarınızdan kalan bakiyeyi kullanabilmek için kasa yetkilisinin size vereceği fişi saklamanız gerekir.

• Toyzz Shop mağazalarında geçerli jest çekleri 01.01.1970 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir..

• Toyzz Shop Jest çekleri, Türkiye'deki tüm Toyzz Shop ve Penzz Shop mağazalarında geçerlidir.

• Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

JEST HAKKINDA:

Ürün Kodu : T000DWJ50
Marka : Barbie
Yaş Aralığı : 3 - 12
Cinsiyet : Kız
Barcode : 887961382723

 

Chelsea’nin İki Katlı Evi ile sınırsız eğlenceye hazır mısın?

Chelsea için asansör, ayısı için ise sepet bulunuyor. Evi dekore edebilmek için iki sandalye, bir masa ve bir yatak olmak üzere mobilyalar bulunur. Oyuna hikayeler katabilmek için 2 tane içecek, 2 tane içerisinde dondurma bulunan kase ve 1 tane tencere bulunur. 

Oyun setine bir adet Chelsea figürü ve ayısı dahildir.