Toyzz Shop

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 S├╝rpriz Yeni

59.99 TL

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 S├╝rpriz Yeni jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

• Toyzz Shop ma─čazalar─▒nda Jest Çeki jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čmaktad─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda yer alan jest kodunu al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒ Toyzz Shop ma─čazas─▒nda kasa görevlisine okutarak jestinizden faydalanabilecektir. 

• Toyzz Shop ma─čazalar─▒nda geçerli bir Oyuncak Jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa ula┼čmaktad─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či çal─▒┼čma saatleri içinde arand─▒─č─▒nda jest kodunu ve adres bilgilerini belirtecek; jestiniz, en k─▒sa zamanda belirtti─či adrese kargoyla gönderilecektir. 

• Toyzz Shop Jest Çeki toplam tutar─▒n─▒n tek seferde kullan─▒lma zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r. Örne─čin; 100 TL tutar─▒ndaki jest çeki, toplam─▒ 100 TL olacak ┼čekilde birden fazla al─▒┼čveri┼čte kullan─▒labilir. 

Toyzz Shop Jest çeki tutar─▒n─▒zdan kalan bakiyeyi kullanabilmek için kasa yetkilisinin size verece─či fi┼či saklaman─▒z gerekir.

• Toyzz Shop ma─čazalar─▒nda geçerli jest çekleri 01.01.1970 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir..

• Toyzz Shop Jest çekleri, Türkiye'deki tüm Toyzz Shop ve Penzz Shop ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

• Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

JEST HAKKINDA:

Ürün Kodu : T02004800
Marka : Giochi Preziosi
Ya┼č Aral─▒─č─▒ : 6 - 12
Cinsiyet : Unisex

L.O.L evcil hayvanlar─▒n 7 katl─▒ sürprizini ke┼čfetmeye haz─▒r m─▒s─▒n? Her bir katmandaki ipuçlar─▒ ile sürpriz figürlere bir ad─▒m daha yakla┼č─▒n.

L.O.L Pets yumurtalar─▒n─▒n içerisinden birbirinden ┼čirin köpek ve kedi yavrular─▒, tav┼čanlar ve hamsterlar ç─▒kabiliyor. Paketlerin içerisinden ç─▒kan bu tatl─▒ L.O.L Pets figürlerini L.O.L bebekleriyle tamamlay─▒p sevimli aile olu┼čturun.

Yumurtan─▒n içerisinde bulunan sürpriz aksesuarlara ula┼čmak için; kumu, kürek ile kaz─▒n ve suyla ortaya ç─▒kacak sürprizi Pets figürünü suyla besleyip veya suya sokun! Ortaya ç─▒kan sevimli L.O.L Pets aksesuarlar─▒ L.O.L bebekler ve minik L.O.L bebekler ile uyumludur.

7 a┼čamadan olu┼čan bu yumurtan─▒n; ipucu etiketleri, sürpriz özellik etiketleri, ┼či┼če, kürek, ayakkab─▒lar, aksesuar ve her figür suya sokuldu─čunda ortaya ç─▒kan sürpriz bir özelli─či vard─▒r. A─čl─▒yor, çi┼č yap─▒yor, a─čz─▒ndan su f─▒┼čk─▒rt─▒yor ve renk de─či┼čtirebiliyor!

35’in üzerinde popüler ve çok özel sürpriz evcil hayvanlar─▒ biriktirmek çok e─členceli!

Üstelik çocuklar L.O.L sürpriz yumurtay─▒ Pets figürlerini sergilemek için, ta┼č─▒ma çantas─▒ veya oyun seti olarakta kullanabilirler.1 adet Koleksiyoncu Rehberi bulunuyor.